szklarnia

Ogrodnictwo szklarniowe

Firma Tanake importuje, sprzedaje i rozprowadza urządzenia do nawadniania, które oferowane są przez czołowe marki. Tanake współpracuje m.in. z izraelską firmą Naan, holenderską firmą VanVliet i amerykańską firmą Rain Bird. Firma Tanake proponuje także rozwiązania, dotyczące procesów produkcji w obiektach szklarniowych. Firma istnieje na polskim rynku od ponad 38 lat. Nawiązała współpracę z licznymi gospodarstwami ogrodniczymi, które powierzyły im swoje obiekty. Firma Tanake oferuje Profesjonalne nawadnianie jest możliwe dzięki urządzeniom najwyższej jakości. Takie właśnie sprzęty importuje i sprzedaje Tanake.

Skomputeryzowany świat

W technice szklarniowej ogromną rolę odgrywają komputery sterujące, które zapewniają kontrolę procesów nawadniania i nawożenia oraz parametrów klimatu w obiektach szklarniowych. Komputery sterujące dbają o odpowiednie warunki dla rozwoju roślin. Komputer automatycznie zmienia ustawienia urządzenia, gdy zachodzą zmiany w otoczeniu. System komputerowy jest prosty w obsłudze dzięki oprogramowaniu Synopta.
Współcześnie ogrodnictwo szklarniowe wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w celu osiągnięcia jak najwyższej efektywności produkcyjnej roślin. Dużą rolę odgrywają tu urządzenia, takie jak wentylatory recyrkulacyjne, mieszalniki nawozowe, zbiorniki stalowe na wodę, ramiona zraszające lub sterylizatory uv drenażu.

Dodaj komentarz