szklarnia

Ogrodnictwo szklarniowe

Firma Tanake importuje, sprzedaje i rozprowadza urządzenia do nawadniania, które oferowane są przez czołowe marki. Tanake współpracuje m.in. z izraelską firmą Naan, holenderską firmą VanVliet i amerykańską firmą Rain Bird. Firma Tanake proponuje także rozwiązania, dotyczące procesów produkcji w obiektach szklarniowych. Firma istnieje na polskim rynku od ponad 38 lat. Nawiązała współpracę z licznymi gospodarstwami ogrodniczymi, które powierzyły im swoje obiekty. Firma Tanake oferuje Profesjonalne nawadnianie jest możliwe dzięki urządzeniom najwyższej jakości. Takie właśnie sprzęty importuje i sprzedaje Tanake.

Skomputeryzowany świat

W technice szklarniowej ogromną rolę odgrywają komputery sterujące, które zapewniają kontrolę procesów nawadniania i nawożenia oraz parametrów klimatu w obiektach szklarniowych. Komputery sterujące dbają o odpowiednie warunki dla rozwoju roślin. Komputer automatycznie zmienia ustawienia urządzenia, gdy zachodzą zmiany w otoczeniu. System komputerowy jest prosty w obsłudze dzięki oprogramowaniu Synopta.
Współcześnie ogrodnictwo szklarniowe wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w celu osiągnięcia jak najwyższej efektywności produkcyjnej roślin. Dużą rolę odgrywają tu urządzenia, takie jak wentylatory recyrkulacyjne, mieszalniki nawozowe, zbiorniki stalowe na wodę, ramiona zraszające lub sterylizatory uv drenażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *