konewka

Irrigarden

Firma Tanake od ponad 38 lat importuje i sprzedaje najlepszej jakości urządzenia do nawadniania. Firma reprezentuje światowych liderów. Od 1990 roku jest przedstawicielem izraelskiej firmy Naan, od 1997 roku reprezentuje holenderską firmę VanVliet (obecna nazwa HortiMax) oraz współpracuje z amerykańską firmą Rain Bird. Firma Tanake prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową.

Polski program komputerowy

Irrigarden to pierwszy polski program komputerowy, który służy do projektowania systemów nawadniających na terenach zieleni. Program przeznaczony jest dla firm instalatorskich i projektantów. Irrigarden to sprawne narzędzie, umożliwiające wykonanie oferty dla potencjalnego klienta. Użytkownik programu musi posiadać wiedzę z zakresu projektowania instalacji nawadniających (sam decyduje o doborze średnic rur, wyborze urządzeń nawadniających, przewodów elektrycznych itp.) Program automatycznie wykonuje zestawienie materiałów wykorzystanych w projekcie i przedstawia je w postaci gotowych kosztorysów. Dzięki temu zaoszczędzimy nasz czas, a dodatkowo, oferta będzie bardziej czytelna dla klienta.

Nawadnianie terenów zielonych

Nawadnianie terenów zielonych jest bardzo ważnym elementem w ich prawidłowym rozwoju. Warto wiedzieć, jakich urządzeń należy używać do tego typu obszarów. Poniżej przedstawiamy listę sprzętów, które ułatwią Państwu pracę:
• zraszacze wynurzalne
• mikrozraszacze
• linie kroplujące
• kroplowniki indywidualne
• system nawadniania dokorzeniowego

Dodaj komentarz